O firmie

JUŻ 24 LATA DOŚWIADCZENIA w branży budowlanej

Nasza firma specjalizuję się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych. Oferujemy kompleksowe remonty mieszkań, pomieszczeń, wykończenia wnętrz, budowę domów i inne usługi remontowo budowlane na terenie Warszawy i okolic Kierujemy się trzema zasadami:

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły inwestorów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z biurami architektonicznymi realizujemy najbardziej wyszukane projekty a każde zlecenie jest wykonywane z najwyższą starannością.

Jakość oraz terminowość

Jakość oraz terminowość

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, niezależnie od stopnia trudności. Nasz wykwalifikowany zespół wykonuje wszystkie zadania w wyznaczonym terminie, utrzymując najwyższą jakość realizacji. Nasze prace są zawsze utrzymane w największym poczuciu estetyki i dobrego gustu

 Gwarancja

Gwarancja

Nasze usługi remontowe i budowlane to wysoka jakość, doświadczenie i Państwa zadowolenie, jesteśmy pewni perfekcyjnego wykonania projektu. Każde ukończone przez nas zlecenie jest objęte gwarancją. Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno w trakcie trwania projektu, jak i po jego wykonaniu.

Te cechy sprawiają, że firma Tom-Bud to idealny wybór przy realizacji zadań każdego typu. Począwszy od wyburzeń, przez wszelkie zabudowy, stropy i podwieszane sufity z karton gipsu, po prace malarskie, sztukaterię, czy układanie mozaiki, glazury i terakoty.


Ponadto projektujemy i montujemy instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne a także oferujemy transport materiałów budowlanych wraz z rozładunkiem.

Tom-Bud to firma specjalizująca się
w realizacji inwestycji najwyższej jakości.

Tom-Bud to firma specjalizująca się<br /> w realizacji inwestycji najwyższej jakości.